IVETA MAKEUP

PROFESIONALUS MAKIAŽAS VILNIUJE

MAKIAŽO PASLAUGOS VILNIUJE

makiazas vilnius MAKIAŽAS
progines ir ne tik sukuosenos vilnius ŠUKUOSENOS
individualios makiazo pamokos vilnius INDIVIDUALI MAKIAŽO PAMOKA

Spa 7, 2018

Antakių dažymasKiekviena dailiosios lyties atstovė nori būti matoma ir pabrėžti savo unikalų grožį bei išryškinti akis. Todėl visais laikais itin didelis dėmesys yra skiriamas antakiams, kurie ne tik prikausto kitų dėmesį, suteikia žvilgsniui ypatingos magijos bei siunčia neverbalinį signalą apie jų savininkės nuotaiką, charakterį ar net vidinį nusiteikimą. Neveltui antakiai gali būti pelnytai vadinami veido „vizitine kortele”, nes pagal jų išvaizdą tikrai galima nemažai informacijos „perskaityti”, net neužkalbinus žmogaus.


Itin svarbu skirti laiko antakių priežiūrai, formos suteikimui bei korekcijai. Teisingai profesionalaus grožio specialisto parinkta forma, plaukelių ilgis, tinkamas atspalvis bei ryškumas gali žymiai pagyvinti jūsų veido bruožus ir atgaivinti žvilgsnį. Sutvarkyti antakiai ne tik panaikina nuovargio žymes, bet ir praskaidrina nuotaiką, nes tikrai smagu skirti dėmesio sau, o ši paslauga neužima daug laiko ir nereikalauja didelių investicijų.
Tikrai nereikėtų eksperimentuoti ir tvarkytis antakių pačioms, namų sąlygomis. Geriau kreiptis į grožio specialistą, kuris atsižvelgs į jūsų veido bruožus bei natūralią antakių formą ir sukurs jums tinkamiausią įvaizdį. Taip pat jis pasirūpins, kad ši procedūra būtų atlikta neskausmingai, laikantis visų higienos normų, naudojant profesionalius sterilius įrankius.


Dažniausiai moterų daroma klaida yra ta, kad antakiai būna išpešioti per plonai, plaukeliai yra per daug pešiojami iš apačios nuo antakių pradžios ar antakiai yra vizualiai sutrumpinami. Tokių antakių savininkės dažnai atrodo nuolat nustebusios, nes tokia antakių forma išdarko veido mimiką ir atrodo komiškai.


Atlikti antakių korekciją rekomenduojama kas 2-3 savaites, tam, kad neprarastų grožio specialisto padarytos formos ir atrodytų nepriekaištingai. Yra skirtingų būdų, kaip galima atlikti antakių korekciją: plaukelių šalinimas siūlu, vašku, pešiojimas pincetu ar skutimas. Ką pasirinksite, priklauso tik nuo jūsų noro ir smalsumo. Svarbiausia renkatis grožio specialistą, reiktų orientuotis į jo atliktų darbų portfolio ar nuotraukų galeriją, draugių rekomendacijas arba tiesiog reikėtų pasižiūrėti, kaip atrodo pačios meistrės antakiai, nes dažniausiai juos tvarkosi pati sau.


Nebijokite klausti, ieškoti informacijos, domėtis naujausiomis madų tendencijomis bei atsiduoti į profesionalų rankas. Tada pačios būsite nustebusios, kaip per keletą minučių atgausite savo žavesį, energiją ir būsite pasiruošusios eiti švęsti gyvenimo ir visus sužavėti!

 

Antakių dažymas atliekamas profesionaliais geliniais antakių dažais ELAN - tai tikra revoliucija antakių dažų pasaulyje. Itin ilgai išliekantys (priklausomai nuo individualių plauko ir odos savybių, dažai ELAN ant odos išlieka iki dviejų savaičių, ant plaukelių - iki mėnesio), praturtinti odai ir plaukui naudingais, puoselėjančiais ingredientais dažai - tobulas pasirinkimas tiek natūralistėms, tiek ryškesnį įvaizdį mėgstančioms klientėms - reguliuojant dažų išlaikymo trukmę, galima išgauti tiek švelnius, tiek ryškius tonus.

Apie dažus:

*itin ilgai išlieka;
*maitina plauką ir drėkina odą;
*stimuliuoja plaukelių augimą;
*itin platus atspalvių pasirinkimas;
*lygiai nudažo odą bei plaukus, antakiai atrodo natūraliai.

 

Rezervacijos forma

JAUSKIS IŠSKIRTINAI TAU SVARBIU MOMENTU

Dieninis makiažas skirtas kasdienai, turi būti kartu ir paprastas, ir užmaskuoti visus trūkumus. Svarbiausia jo funkcija - skaistinti veido odą ir suteikti lengvumo žvilgsniui, paryškinti gražiausius bruožus.
Vestuvinis makiažas tai vienas iš prabangiausių ir sudėtingiausių makiažų, kuris turi būti atliktas labai kruopščiai. Pagrindinis nuotakos akcentas yra švytinčios akys, graži oda ir nuostabi šypsena.
Vakarinis makiažas tai puiki proga pabrežti savo groži, tapti dar ryškesne ir džiaugtis susižavėjusiais aplinkinių žvilgsniais. Šis makiažas yra nepakartojama spalvų gama ir nepriekaištingas jos paskirstymas. Tuo pačiu, šis makiažas turi atitikti ir renginio charakterį.