Vizažistė Vilniuje - Iveta Makeup LT

 

Sveiki, džiaugiuosi, kad apsilankėte mano svetainėje.

 

Esu Iveta. Mano istorija į vizažo pasaulį nėra kažkuom išskirtinė ar unikali, kurias teko skaityti internete. Pirmieji bandymai su kosmetika prasidėjo dar ankstyvoje paauglystėje, kai pradėjau dažyti drauges ir save. Greičiau pirmiau save, o tik po to drauges. Vėliau mokyklos suole, papuolus aštresniam daiktui į rankas, klasiokių galvose darydavau zigzagų ir kvadratų skyrimus, kas atrodė visiško kreatyvo viršūnė. Artėjant egzaminams, tvirtai tikėjau, kad tapsiu plaukų stiliste ir kursiu, kursiu. Tačiau mano ir tėvų vizija nesutapo, todėl planas būti kūrybingos profesijos atstove buvo atidėtas. Na, bet kaip ten sako, talento nepaslėpsi gabumų nepaneigsi.

Turėjau nuostabią 5 metų pertrauką, kurios dėka viskas susidėliojo į savo vietas. Dar kartą pasitvirtinau sau, kad einu tinkamu keliu ir pradėjau mokintis. Penkerius metus intensyviai mokinausi ir praktikavau, klydau ir taisiausi, bandžiau ir kartojau.

O šiandien aš džiaugiuosi, kad po intensyvaus darbo ir ieškojimų įsikūriau savo jaukią studiją, kurioje  gražinu esamus ir naujus klientus.

Jaučiu neapsakomą šilumą ir gėrį, kai mano studijos veidrodyje moters akys pradeda spindėti, ji šypsosi ir gėrisi savimi. Taigi, o aš tvirtai tikiu, kad mano paskirtis kurti grožį ir skleisti šilumą.

Būsiu laiminga galėdama sukurti makiažą ir šukuoseną bet kokiam svarbiam įvykiui jūsų gyvenime.

 

Mano užimtumą ir visą kitą informaciją galite sužinoti parašiusios man žinutę. Tai galite padaryti paspaudę čia

 

Lauksiu Jūsų apsilankant!

Iveta

 

 

 

 

Mano diplomai:

Makeup Secrets INUA GRUOP - profesionalaus vizažo kursas

Makeup Secrets INUA GRUOP - tobulinimosi kursas

Sotera Tamuliene Makeup Master - Bridal makeup and Mature women makeup

Nataliya Nayda - bazinis vizažisto kursas

Nataliya Nayda - Beauty Photo

Valeriya Kutsan - akvarelinė technika saloniniame makiaže

Evi Makeup - pasiruošimas Lietuvos čempionatui

Daria Bogatova - Wedding makeup, Fashion makeup, Fusion makeup

Svetlana Kozlova - Creative Image: Thermoplastic Crowns and Accessories

Rimos Berdnikovienės 3 dienų šukuosenų kursai

Inga Krasilevičiūtė - 2 dienų šukuosenų kursai

Darbų galerija >>

Vizažistės paslaugos >>

 
Nataliya Nayda

Rezervacijos forma

JAUSKIS IŠSKIRTINAI TAU SVARBIU MOMENTU

Dieninis makiažas skirtas kasdienai, turi būti kartu ir paprastas, ir užmaskuoti visus trūkumus. Svarbiausia jo funkcija - skaistinti veido odą ir suteikti lengvumo žvilgsniui, paryškinti gražiausius bruožus.
Vestuvinis makiažas tai vienas iš prabangiausių ir sudėtingiausių makiažų, kuris turi būti atliktas labai kruopščiai. Pagrindinis nuotakos akcentas yra švytinčios akys, graži oda ir nuostabi šypsena.
Vakarinis makiažas tai puiki proga pabrežti savo groži, tapti dar ryškesne ir džiaugtis susižavėjusiais aplinkinių žvilgsniais. Šis makiažas yra nepakartojama spalvų gama ir nepriekaištingas jos paskirstymas. Tuo pačiu, šis makiažas turi atitikti ir renginio charakterį.